Kineziologie ONE BRAIN (jednotný mozek)

Metoda vychází z poznatků o mozku jako biologickém počítači, který koordinuje činnost tělesných projevů i funkcí a zaznamenává veškeré údaje do naší paměti. Přes propojení svalů s mozkem je možné se k těmto údajům dostat, za plné účasti člověka pochopit příčinu problémů projevujících se v současnosti a v konečném důsledku je vyloučit. Předpokládá se, že když má jedinec jakýkoliv problém, jde o špatnou komunikaci mezi levou a pravou mozkovou hemisférou. Byl způsoben strachem, bolestí nebo strachem z bolesti. Tento blok je možno jednoduchými korekcemi odstranit a znovu nastolit Jednotný mozek.

Filosofie One Brain je jednoduchá. Odstraň stres a obnov vlastní volbu ve svém jednání a chování, staň se svobodným člověkem, který je schopen beze strachu převzít za sebe odpovědnost. Nikomu nejsou vnucovány žádné názory či informace. Záleží vždy a pouze na VOLBĚ člověka.

Jak probíhá sezení s klientem?

Proces je založen na testování svalové reakce, kterou tělo reaguje na podnět. Jemným tlakem na natažené ruce klienta dostává terapeut zpětnou biologickou vazbu - odpověď. Negativní emoce sval oslabuje, pozitivní zpevňuje. Touto cestou lze získat veškeré potřebné informace. Vhodnými technikami nebo cvičením lze energetický blok rychle, jemně a účinně odstranit. Terapeut pomůže klientovi, aby byl po odblokování schopen používat celý svůj potenciál dostane-li se znovu do podobné stresové situace. Již nereagujeme jako dříve na základě minulé zkušenosti, nejsme uvězněni v minulosti, držíce se starých ničících a neúspěšných modelů chování. Jednáme nyní na základě svobodné VOLBY a napravujeme všechny fyzické a psychické problémy, které jsme až dosud měli.

One Brain může být použita u lidí různého věku, osob s nejrůznějšími zdravotními problémy, u těhotných žen i malých dětí. Pomocí metody One Brain se odstraňují poruchy učení u dětí, ale i dospělých. Tyto poruchy se totiž projevují v běžném životě i po skončení vzdělávání. Prožité negativní emoce způsobují zablokování proudění energie v mozku a tím i v odpovídajících částech těla. Může to vést k dyslexii a různým duševním i fyzickým potížím. Alergie, obezita, fobie, migrény, bolesti zad atd. Metoda nediagnostikuje ani neléčí, ale tím že odstraníme blokády uvolníme energetický tok v těle a zapojí se samoléčící síly organismu.

Osobně uznávám fylosofii převzetí zodpovědnosti za svoje pocity emoční i fyzické,tím pádem si hledám pomoc a postarám se o sebe sama nebo pomoc vyhledám.Za své nepohodlí,neuspěch nemáme právo vinit nikoho dalšího ! A čím více lidí se začne uzdravovat ,respektovat a milovat,bude nám všem společně na naší planetě lépe....myšleno : ,, naočkovat vědomě kolektivní vědomí úctou, respektem a láskou "

ps: stresem to už umíme a nevědomě :-( ,takže je čas to otočit <3 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace