Vnitřní dítě v praxi

 ANO MÁ  PANENKA, TO JE ONA ? URČITĚ  JÍ  NEVADÍ, že Vás představím ?, protože ona má  ráda společnost a pozornost, dnes už ano ?(toto je k fotce na fb s panenkou a příběh dám i sem ,protože skutečně mám svou panenku a tím cestu ke svému vnitřnímu dítěti .-)
...mnozí z Vás ví jak ji používám, mluvime o tom pri terapiích.Je to vnitřní malá holčička, která bývala sama , opuštěná s pocitem , že jí  nikdo nerozumí, nenaslouchá, nechápe  a ještě je divná a otravuje.Naučila se být ticho, neobtěžovat , vše si vyřešit sama ( minimálně ve svém vnitřním světě ) a hlavně být hodná  a rozumná.
....ale, když vyrostla nechala a nechává o sobě stále  vědět....učí se, no spíše  mě  říkat: ,,  NE, dost, stačí " aj. nepopulární slova, protože  pak většinou přicházelo odmítnutí nebo trest.
....učíme se spolu SEBELASCE, vnímat sebe, svoje tělo  a pocity, vnímat svoje potřeby již zmíněné fyzické, ale i emoční  a duševní....ONA je ta , které se ptám Co potřebuje, Jak se cítí, Co se jí chce, Jak se má, Po čem touží .....atd. a  právě jí (vid Kačenko  ) to ráda plním.Dál se učíme , že za své pocity máme zodpovědnost my samy a tak se o sebe spolu staráme....my, malá  a velká...??
Úžasný team, už nám není smutno, protože se máme a je nám dobře. ZVLÁDLY JSME SPOLU údolí  smutku a bolestí  i radost a pohodu.

.....takže i tak může vypadat cesta k sobě do nitra v praxi , být  pro sebe a mít se rád, ráda  ?
Zahrnovat se péčí, pozorností, radostí a láskou....
Ps: chodíme spolu i na kávu ☕?? ....a kdyby Vás  zajímalo, kde je teď, tak v posteli, dnes prší,  takže se jí nechtělo vstávat, takže  jsem do práce šla sama  ? ( já  už jsem velká ,tak jsem v práci )

S radostí dětskou Vaše Katka

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace