Odblokování v těhotenství

 Dnešní ranní odblokování má více příběhů,ale je o velké síle a chuti žít, nevzdávat se a zase otevřít zraněné srdce a milovat SEBE, svůj život a vše,co do něj patří:


Mladá žena přišla s ekzémem v těhotenství ( EKZÉMU se budu více věnovat v jiném článku )

...ekzém ženu trápí a přípomíná se,vlastně připomíná bolest, kterou v sobě žena uzavřela,
když ji tragicky zahynul manžel ....žena v sobě bolest uzavřela, neprožila, myslela,že to ...tak bude snadnější. Ruku na srdce, děláme to tak všichni,i když s jinou bolestí....BOLEST na duši za BOLEST na těle.
Píši ,,ruku na srdce,, a ono to tak je. Srdce volalo o propuštění té bolesti,aby nezatrvdlo. Źena, mladá několikanásobná a opět čekající maminka v sobě našla tu odvahu, aby prošla procesem propuštění své velké lásky, aby pustila bolest, přiznala si vztek na něj, že jí opustil, vztek na život a osud a po té, co vše přijala, řekla opět svému životu ANO a chce žít dál !!!
 Ještě stále jsem dojatá,jak začala zářit a umím si představit, jak to u nich doma bude vypadat,když přijde ,jiná,, zářící maminka, naplněná touhou žít a rozdávat lásku a radost..
    

S úctou k Vašemu příběhu a odvahou toto projít v požehnaném vztahu <3

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace